karrier

Legyél TE is a FORTIX CSAPAT tagja!

Pályakezdőként érdekel a tanácsadás izgalmas világa, szeretnél minél rövidebb idő alatt minél többet tapasztalni?
Vagy tapasztalt szakértőként, a napi rutin helyett, szeretnéd megvalósítani önmagad?

A FORTIX CSAPATÁBAN MEGTALÁLHATOD A HELYED!

Tapasztalatodnak és ismereteidnek megfelelő feladatokkal, fejlődési lehetőséggel és karrierúttal az alábbi pozíciókkal várunk:

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI TANÁCSADÓ (SENIOR INFORMATION SECURITY CONSULTANT)

FELADATOK

  • közepes és nagycéges ügyfeleknél tanácsadói projektekben való részvétel, illetve koordináció önállóan vagy csapatban;
  • projektfeladatok definiálása, tervezése, koordinálása és végrehajtása, ügyféloldali kommunikáció;
  • szakértői tanácsadási feladatok ellátása az adott szakterületen (információbiztonság, üzletmenet-folytonosság, IT folyamatszervezés, IT audit, jogszabályi és szabványmegfelelési vizsgálatok, felmérések, biztonsági és IT üzemi rendszerek bevezetése);
  • kockázatelemzések és auditok végrehajtása, dokumentálása, irányítási rendszerek/folyamatok bevezetése, szabályozása;
    üzleti hatáselemzések elvégzése, BCP-k, DRP-k elkészítése, tesztelése;
  • informatikai, információbiztonsági és üzletmenet-folytonossági folyamatok szabályozása, bevezetésének támogatása;
  • informatikai felmérések elvégzése, bevezetések előkészítése;
  • informatikai és biztonsági technológiák, rendszerek bevezetésének támogatása;
  • tudatosító oktatások, prezentációk megtartása.

ELVÁRÁSOK

  • nagycéges (pl.: pénzügyi, telco) vagy tanácsadói tapasztalat az alábbi területek valamelyikén:
    – Információbiztonság
    – IT üzemeltetés, fejlesztés
    – IT audit
    – Üzletmenet-folytonosság
    – Adatvédelem
  • üzleti informatikai és információbiztonsági platformok, rendszerek és folyamatok alapvető ismerete;
  • MS Office alkalmazások gyakorlott használata;
  • kiváló kommunikációs, koordinációs és feladatmegoldási képesség;
  • önállóság és precizitás;

ELŐNYÖK

  • releváns szakmai minősítés (CISSP, CISA, CISM, CRISC, ITIL, stb…);
  • releváns módszertanok, technikai eljárások, szabványok és jogszabályok ismerete, azok gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat (COBIT, ITIL, ISO2700x, ISO22301, PCI DSS, 41/2015., 42/2015., Infotv., stb.);
  • tanácsadói vagy projektvezetési tapasztalat;
  • ISO 27001, ISO22301 és PCI-DSS szabványok bevezetésében, alkalmazásában, auditálásában, tanúsításban szerzett gyakorlati tapasztalat.
  • kommunikáció képes angoltudás szóban és írásban.

AMIT KÍNÁLUNK

  • modern, vonzó szervezeti kultúra;
  • kihívást jelentő munka;
  • versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • közösségi értékek;
  • alkalmazotti jogviszony.

EGYÉB JUTTATÁSOK

  • éves bónusz/mozgóbér,
  • mobiltelefon,
  • szakmai tréningek,
  • nyelvtanulás támogatása

A pályázati anyagok kezeléséhez kapcsolódó adatkezelési tájékoztatónkat az oldal alján lévő álláshirdetésre történő jelentkezés űrlap melletti “Adatkezelési tájékoztató” gombra kattintva olvashatja.

JUNIOR INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI TANÁCSADÓ (JUNIOR INFORMATION SECURITY CONSULTANT)

FELADATOK

  • projektfeladatok definiálása, tervezése, koordinálása és végrehajtása;

a későbbiekben

ELVÁRÁSOK

  • üzleti informatikai és információbiztonsági platformok, rendszerek és folyamatok ismerete;
  • IT ismeretek (rendszerek, hálózatok, stb.);
  • tárgyalóképes angoltudás szóban és írásban.

ELŐNYÖK

  • releváns módszertanok, technikai eljárások, szabványok és jogszabályok ismerete (COBIT, ITIL, ISO2700x, ISO22301, PCI DSS, 41/2015., 42/2015., Infotv., stb.);

Melyik állásajánlatra jelentkezik?

Információbiztonsági tanácsadóJunior információbiztonsági tanácsadó

Kérjük töltse fel önéletrajzát. Az önéletrajzát a fent elfogadott adatvédelmi tájékoztatónkban rögzített módon kezeljük.