fbpx
+36 1 781 4842 info@fortix.hu

karrier

Legyél TE is a FORTIX CSAPAT tagja!

Pályakezdőként érdekel a tanácsadás izgalmas világa, szeretnél minél rövidebb idő alatt minél többet tapasztalni?
Vagy tapasztalt szakértőként, a napi rutin helyett, szeretnéd megvalósítani önmagad?

A FORTIX CSAPATÁBAN MEGTALÁLHATOD A HELYED!

Tapasztalatodnak és ismereteidnek megfelelő feladatokkal, fejlődési lehetőséggel és karrierúttal az alábbi pozíciókkal várunk:

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ TANÁCSADÓ (Information Security Consultant)

Cégünkről

FORTIX Consulting Kft. kiterjedt ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó cég csapatának bővítése céljából munkatársat keres tanácsadó pozícióra, – IT és információbiztonság területre:

Amit kínálunk

  • támogató légkör, rugalmas munkakörnyezet (Home Office munkavégzés lehetősége)
  • kihívást jelentő, változatos munka
  • versenyképes jövedelem
  • belső tudásmegosztás, szakmai fejlődési lehetőség
  • rendszeres csapatépítők, céges összejövetelek

Feladatok

  • közepes és nagyvállalati ügyfeleknél tanácsadói projektekben való részvétel, illetve koordináció önállóan vagy csapatban
  • Információbiztonsági kontroll környezet, folyamatok és technikai megoldások kialakítása és folyamatos fenntartása meghatározott módszertan alapján
  • kockázatelemzések és belső auditok végrehajtása, dokumentálása, szabályozó környezet kialakítása, fenntartása
  • incidensek és krízishelyzetek kezelésére irányuló intézkedések támogatása ügyfeleknél
  • tudatosító kampányok előkészítése és lefolytatása

Elvárások

  • legalább 2 év releváns tapasztalat
  • biztonsági technológiák és környező folyamatok gyakorlati ismerete; SIEM, DLP, IAM, MDM, IPS)
  • alapvető informatikai platformok és architektúrák ismerete
  • releváns módszertanok ismerete (ISO27001, ITIL, MOF)
  • tárgyalóképes (szakmai) angol nyelvtudás
  • befejezett felsőfokú tanulmányok
  • önálló és csapatban is hatékony munkavégzés, annak megfelelő szintű adminisztrációja

Előnyök

  • szakmai képesítés (CISM, CISA, CISSP, CEH stb.)
  • Cloud szolgáltatásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • DevOps ismeretek
  • informatikai auditálásban szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzod várjuk a recruitment@fortix.hu email címre.

Az álláshirdetésre beküldött pályázatokat magyar és angol nyelven, Magyarország területéről várjuk.

A pályázati anyagok kezeléséhez kapcsolódó adatkezelési tájékoztatónkat az álláshirdetésre történő jelentkezés űrlap melletti “Adatkezelési tájékoztató” gombra kattintva olvashatja.

    Kérjük töltse fel önéletrajzát (PDF vagy WORD formátumban). Az önéletrajzát a fent elfogadott adatvédelmi tájékoztatónkban rögzített módon kezeljük.